Sprzątanie grobów - Opieka nad grobami w Warszawie

Znicze-Sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów

Troska o groby wyrazem więzi z przeszłością

Szanowni Państwo,
Wyrazem szacunku o naszych najbliższych, którzy odeszli do Wieczności jest zadbane miejsce ich spoczynku. Proponowana usługa stworzona jest specjalnie z myślą o tych, którzy znajdują się daleko od grobów bliskich zmarłych albo z innych przyczyn nie mogą regularnie odwiedzać tych miejsc np. w rocznicę śmierci, w dniu Święta Zmarłych i w każdej innej sytuacji. Mogą Państwo nam zlecić wizytę przy grobie jednorazowo lub cyklicznie. Mamy przygotowane pakiety 2 razy w roku, 4 razy w roku oraz z możliwością indywidualnie dobranych terminów i częstotliwością odwiedzin grobu ustalonych przez zamawiającego. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie w e-mailu wraz z informacją o płatności. Po otrzymaniu zamówienia odwiedzamy grób w ustalonym terminie. Po uporządkowaniu grobu zapalamy znicz/znicze ewentualnie składamy kwiaty i wykonujemy dokumentację fotograficzną, którą następnie wysyłamy w dniu wizyty na e-mail lub inną ustaloną drogą (WhatsApp, Signal, Messenger, SMS).


Oferta obejmuje:
- sprzątanie grobów
- usuwanie zwiędłych i sezonowych kwiatów
- usuwanie chwastów
- przycinanie krzewów
- mycie nagrobków
- czyszczenie i woskowanie (tylko lastryko)
- zapalenie zniczy
- składanie kwiatów, wiązanek
- sprzątanie po pogrzebie


Porządkujemy dokładnie a jeśli należy zrobić coś więcej zadzwonimy do Ciebie. Uważamy ,że jakość wykonanego zadania jest dużo ważniejsza niż ilość realiowanych zleceń co przekłada przełożone jest na duże zadowolenie klientów i dlatego często przed Wszystkimi Świętymi i innymi Świętami brakuje u nas wolnych terminów. Systematycznie odwiedzamy groby na Powązkach, Wólce Węglowej, Antoninowie, Bródnowskim, Powązkach Wojskowych oraz wszystkich innych cmentarzach w Warszawie i bliskich okolicach Warszawy.


Sprzątanie grobów na cmentarzach to usługa bardzo znana, jednak my jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do usługi zapalenie pierwszego „darmowego znicza”. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi (5/5) rekomendacjami od klientów, którzy korzystają z naszych usług od wielu lat. Korzystając z naszej pomocy porządkowania grobu, zaoszczędzisz czas, skupiając się na modlitwie i wspomnieniu Bliskich.
Zapraszamy do kontaktu
EMKA PLUS